POszukiwani kolaboranci!

Moderator: triarius

Awatar użytkownika
triarius
Posty: 152
Rejestracja: pt lut 13, 2009 6:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

POszukiwani kolaboranci!

Postautor: triarius » czw cze 24, 2010 4:53 pm

Nie, wygłupiam się - to nie jest kolejny biężączkujący atak na Platfuserię. Dla niektórych zapewne "niestety", ale cóż.

Nie "PO" (to zresztą moje własne inicjały, więc nie przepadam za tego typu żartami), ino zwykłe "Po", a poza tym nie "kolaboranci", ino współpracownicy. Czyli współautorzy i współtwórcy. (Po angielsku to faktycznie "collaborators", ale oni nie mają takich fajnych sąsiadów i takich fajnych elit.)

Rzecz w tym, żem sobie ostatnio zaczął dłubać stronkę http://triarius.com. (Swoją drogą, sama ta domena musi być warta setki tysięcy $$$, tylko oni jeszcze o tym, sieroty, nie wiedzą.) Pomaga mi w tym słynny hrPonimirski, w różnych rolach, bo to i człek od komputerów, i szpęglerysta, i niezły (choć leniwy) bloger... A do tego ma różne swoje intelektualne pasje i... nieważne! :lol:

Stronka ta jest poświęcona "All Things Triarus", co jest fajną stylistycznie formą powiedzenia "Wszystko Co Się Wiąże z (Panem) Triariusem i Jego Licznymi Zainteresowaniami". Można sobie rzucić okiem, co my tam z Hrabią planujemy wsadzić, a to wcale nie musi być wszystko.

(Hrabio, nie denerwuj się! Ja ich nie chcę wpuszczać do samego sanctum sanctorum, gdzie Ty jesteś, tylko do "backenda" naszego phpWCMS.)

No właśnie... Chodzi mi o to ("aby język giętki", jasne, ale nie tylko), że tam mogę sobie przyjmować podwykonawców. Więc jak ktoś ma jakieś pasje, zainteresowania, na czymś się zna jak nikt inny... Do tego ma mętne pojęcie o angielskim... To może się mi zaoferować, że on tam chce dostać swoją własną "domeisne" (bo feudalizm chcę zrobić!), i on tam sobie będzie na niej rządził (jako mój wasal, czyli ja mam ostatnie słowo, ale staram się nie mieszać), zdobywał sławę i ew. pieniądze...

Ja, jeśli się na taką propozycję zgodzę, będę udzielał wszelkiej (bratniej) pomocy - od ew. angielszczyzny, po ew. pieniądze (jak je z tego wycisnąć). Mi się bowiem to także opłaca, żeby ta stronka miała super treść, została doceniona przez wyszukiwarki, ale przede wszystkim przez publiczność.

A wiec, bez fałszywej skromności, proszę proponować co ktoś by chciał - w charakterze współpracownika-podwykonawcy-wasala - na tej wspaniałej zaiste (nie żartuję!) domenie, i na tej wspaniałej, mam nadzieję, wkrótce witrynie, wziąć na siebie i pociągnąć.

Mogą to być zarówno rzeczy, które ja już tam - w tym menu po prawej - umieściłem, jak i coś innego. Szczególnie jakieś części tego, co tam już jest. Ale naprawdę wcale nie koniecznie. Co Wam w końcu grozi? Najwyżej odmówię, a plusa i tak u mnie będziecie mieli.

Zresztą, jak ktoś nie chce mieć "domaisne" na wyłączność, bo np. nie czuje się na siłach, albo nie kocha feudalizmu, to może mi np. zaproponować, że coś mi, co pewien czas dostarczy i albo ja to tam wkleję, albo on sam... I tak dalej. Możliwości są przeróżne.

Natomiast wyjście wreszcie na szeroki świat i zaczęcie jego podboju - to, zgodzicie się chyba wszyscy - nie jest rzecz do pogardzenia. :roll:

A więc - DO BOJU MŁODZI SZPĘGLERYŚCI! TRIARIUS.COM I GLOB ZIEMSKI CZEKAJĄ!
Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Wróć do „Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron