Wieczór wyborczy 2010 - na żywo w Konfederacji

Moderatorzy: Moherowy Fighter, gawrion

Awatar użytkownika
danz
Posty: 475
Rejestracja: czw lut 12, 2009 10:07 pm

Re: Wieczór wyborczy 2010 - na żywo w Konfederacji

Postautor: danz » wt cze 22, 2010 8:13 am

Proponuję przemyśleć 4 lipca, jakieś doświadczenie już mamy!
Pozdro.
p.s.
Czy grozi nam "zwolnienie przekazu" w drugiej audycji? 100 osób oglądających to niewiele, biorąc pod uwagę, że na samych niepoprawnych mieliśmy ponad 200 osób (a gdzie blogpress i neteor?).
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Awatar użytkownika
neteor
Posty: 22
Rejestracja: pn lis 30, 2009 2:54 pm

Re: Wieczór wyborczy 2010 - na żywo w Konfederacji

Postautor: neteor » wt cze 22, 2010 1:04 pm

Liczba widzów się zaniżyła z kilku względów. O ile zdążyłem się zorientować (bo nie miałem podglądu cały czas) okienko transmisji na Blogpress było na samym dole strony głównej bez włączonej funkcji autoplay (to częściowo z mojej winy, bo wysłałem kod z błędem), a na Niepoprawnych do pewnego momentu nie było go w ogóle. Były banery, które kierowały na Neteora. Napotkaliśmy więc pewne problemy z koordynacją, co jest dobrą lekcją na przyszłość.

Mówię, nie wiem jak to wyglądało po stronie pozostałych Konfederatów potem, bo nie miałem stałego podglądu. Co do liczby widzów, ona zaczęła spadać zapewne ze względu na lagi z pierwszych 40 minut. Wtedy zawsze część ludzi się wykrusza, co daje się zrozumieć - zacinająca się transmisja potrafi zniechęcić. Potem było lepiej. Jak będę miał do dyspozycji szybsze łączę, będzie jeszcze lepiej.

Odnośnie 4 lipca - nie wykluczam, że coś podobnego zrobimy. Cały czas kombinuję, jak zorganizować technicznie łączenia przez Skype - niestety bez skutku. To by znacznie uatrakcyjniło przekaz.

Odnośnie innych form współpracy, wspomniałem o wzajemnej agregacji wpisów lub komentarzy. Swego czasu już była o tym mowa i wszyscy wyrazili chęć. Teraz pozostaje ustalić, jakie kto ma możliwości techniczne i jak to zrobimy. To oczywiście na początek. Inne pomysły mile widziane. Generalnie Konfederacja powinna działać jak prawicowy think-tank :)
Neteor - polski blogoportal http://neteor.blogspot.com

Awatar użytkownika
Kuki
Posty: 2013
Rejestracja: czw lut 12, 2009 7:13 am

Re: Wieczór wyborczy 2010 - na żywo w Konfederacji

Postautor: Kuki » czw cze 24, 2010 5:34 am

to oczywiście widzieliście wszyscy, mam nadzieję
http://jankepost.salon24.pl/195427,lubc ... salon24-pl
http://mediaobywatelskie2.salon24.pl/19 ... -zaczynamy

i w ten oto sposób blogerzy pracują dla właścicieli S24. dlaczego nie dla siebie?
bo nikt im nie dał takiej możliwości, a sami nie potrafili sobie jej stworzyć.

jeszcze przed powstaniem s24 zachęcałem do współpracy blogerów w prezentowanym przez IJ kierunku, a marzenia o ewent. grantach dla takiego projektu - jak nie z UE to z USA - snuł warpman.

Awatar użytkownika
gawrion
Posty: 1497
Rejestracja: czw lut 12, 2009 5:08 am

Re: Wieczór wyborczy 2010 - na żywo w Konfederacji

Postautor: gawrion » pt cze 25, 2010 9:06 pm

Pod przewodnictwem s24 to nie wypali ;)
Cieniutko ten milionik miesięcznie. My bez tuzów dziennikarstwa mamy prawie 200 000.

Ja tam jestem spokojny. Robimy swoje :)


Wróć do „Konfederacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron