To robicie coś czy nic?

Moderatorzy: Moherowy Fighter, gawrion

Gość

To robicie coś czy nic?

Postautor: Gość » wt wrz 08, 2009 9:11 pm

Pytam, bo nie mam zamiaru się dalej wygłupiać. To są takie proste sprawy!
Czy wy, mili moi, ślepi jesteście?

Sergiusz TXT
Posty: 28
Rejestracja: sob wrz 05, 2009 10:12 pm

Re: To robicie coś czy nic?

Postautor: Sergiusz TXT » wt wrz 08, 2009 11:48 pm

Nerwus! Różne techniczne bieżące sprawy, awarie itp trzeba najpierw wyprostować. Coś taki niecierpliwy! =)

Serg.

Sergiusz TXT
Posty: 28
Rejestracja: sob wrz 05, 2009 10:12 pm

Robimy!

Postautor: Sergiusz TXT » śr wrz 09, 2009 2:05 am

Słuchajcie ludzie, ja to jestem człowiek czynu, na długie gadki uczulenie mający. Proponuję zacząć od zrobiena tego, cośmy dotąd omówili, czyli:

1. Każda z trzech redakcji z pierwszej grupy zakłada u siebie nawzajem te blogi redakcyjne. Wszyscy używamy Drupala więc nikt się nie zgubi po drodze w lesie.

2. Wszystkie trzy redakcje dodają na swoich stronach głównych wzajemnie linkowane banery/loga.

3. Kto ma bliższy kontakt, niech doprasza kolejnych uczestników, nie bacząc przesadnie na osobiste animozje. Myślę że trzeba np. zaprosić FYM-a, POLIS, bo powinien też dołączyć taki harcownik jak Rolex na przykład, a oni chyba współpracują? I tak dalej, nie patrzcie jeden na drugiego tylko dopraszajcie ludzi, coby nie zostawiać ich na pastwę różnych Saloonów. Sam bym kogoś doprosił, ale jak wiadomo, na codzień siedzę w Maszynowni pod pokładem a jak wyjdę na pokład, to ludzi straszę głównie.

Jak w naszym założycielskim gronie zrealizujemy pkt 1 i 2, to punkt trzeci pójdzie łatwiej, bo inni zobaczą na czym to polega, przynajmniej na początek, zobaczą że my tu nie bierzemy ślubu ze sobą, że to nie żadna integracja tylko konfederacja sieciowa itd.

A później zajmiemy się zabawkami typu Twitter - bo bez przesady, fajny on jest, ale za mały żeby z jego powodu przeciągać rozmowy.

Ja ze swojej strony jutro zawieszam na TXT Wasze loga/banery i zakładam u Was blogi redakcyjne TXT. Proszę o wzajemność i jedziemy.

Uwaga: musimy działać, bo inaczej rozmaite plotki o tej inicjatywie nas wyprzedzą!

Pozdro.
Serg.

Sergiusz TXT
Posty: 28
Rejestracja: sob wrz 05, 2009 10:12 pm

Re: To robicie coś czy nic?

Postautor: Sergiusz TXT » śr wrz 09, 2009 2:28 am

Aha, Radio Niepoprawne oczywiście też zapraszamy, Watch–ów wszelkich itd. mnie się już myli kto jest gdzie =)

Awatar użytkownika
danz
Posty: 475
Rejestracja: czw lut 12, 2009 10:07 pm

Re: To robicie coś czy nic?

Postautor: danz » śr wrz 09, 2009 4:03 am

Wygląda na to, że musimy się szybko zebrać bo PO likwiduje IPN.
http://www.rp.pl/artykul/2,360528_Czy_P ... roli_.html :!: :!: :!:
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Gość

Sergiusz

Postautor: Gość » śr wrz 09, 2009 6:34 am

O, to mi się podoba!

Danz - Jak zlikwidują IPN to kto będzie pamiętał za kilka lat o istnieniu PO?

Awatar użytkownika
Foxx
Posty: 46
Rejestracja: sob wrz 05, 2009 9:46 pm

Re: To robicie coś czy nic?

Postautor: Foxx » śr wrz 09, 2009 6:49 am

Na BM24 banery NP.pl i TXT już wiszą. Konta pozakładam, jak wrócę z roboty, ale do nas zapraszam oczywiście :)

Z IPN na serio trzeba ruszać...

Okazuje się, że Gontarczyk jeszcze kilka miesięcy temu w pełni sobie zdawał sprawę z sytuacji...

http://foxx-news.blogspot.com/2009/07/s ... znego.html

Pzdr.

Budyń78
Posty: 628
Rejestracja: czw lut 12, 2009 10:19 pm

Re: To robicie coś czy nic?

Postautor: Budyń78 » śr wrz 09, 2009 10:15 am

bannery u nas niedługo będą, w sprawie IPN jest potrzebne pospolite ruszenie, ale proponuje to omawiać w jakimś oddzielnym wątku.

Sergiusz TXT
Posty: 28
Rejestracja: sob wrz 05, 2009 10:12 pm

Re: To robicie coś czy nic?

Postautor: Sergiusz TXT » śr wrz 09, 2009 12:03 pm

Na SG TXT są już banery Niepoprawnych, Radia NP i Blogmedia24. Dawajcie tu POLIS i innych, żebyśmy wiedzieli że mamy ich zgodę na dołączenie banerów. Dodałbym nawet bez zgody, skoro POLIS i tak ma banery u Was, ale niech się FYM i inni tutaj wypowiedzą, żeby było po Bożemu.

Pozdro.
Serg.

Gość

Wszystko pięknie

Postautor: Gość » śr wrz 09, 2009 9:49 pm

...ale gdzie są blogi redakcyjne na które, prawda, czekam?

Sergiusz TXT
Posty: 28
Rejestracja: sob wrz 05, 2009 10:12 pm

Blogi redakcyjne

Postautor: Sergiusz TXT » czw wrz 10, 2009 12:44 am

Właśnie założyłem u Niepoprawnych i Blogmedia24 blogi redakcyjne TXT i czekam na ich akceptację. Proszę Was o założenie blogów dla Waszych redakcji na TXT - wystarczy założyć samemu bloga, dostęp jest od razu, jedynie muszę ręcznie zmienić rangę na pełnoprawne konto i jedziemy.

Na razie zrobimy to na piechotę, a później przyjdzie Maszyna i coś lepszego wymyśli :-)

Pozdro.
Serg.

Awatar użytkownika
Foxx
Posty: 46
Rejestracja: sob wrz 05, 2009 9:46 pm

Re: To robicie coś czy nic?

Postautor: Foxx » czw wrz 10, 2009 11:24 am

Czy chciecie powitalne notki na naszych portalach odpalić równoczesnie?

Sergiusz TXT
Posty: 28
Rejestracja: sob wrz 05, 2009 10:12 pm

Re: To robicie coś czy nic?

Postautor: Sergiusz TXT » czw wrz 10, 2009 8:20 pm

Dobrze by było. Mam taką propozycję, żeby w ramach, powiedzmy, inauguracji, taką powitalną notkę napisał dla nas wszystkich Jacek Jarecki, jako ten Master of Ceremony i jego tekst byśmy wszyscy opublikowali jako pierwszy. Co Wy na to?

Serg.

Tekstowisko
Posty: 105
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 12:14 am

Re: To robicie coś czy nic?

Postautor: Tekstowisko » pt wrz 11, 2009 5:06 pm

Tutaj mam słowo do @Moherowego Fightera:

viewtopic.php?f=38&t=189&p=2908#p2908

Myślę, że to ważne w kontekście całej sprawy.

Pozdro.
Serg


Wróć do „Konfederacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron