Jak nagłaśniać Integratora?

Forum projektu Integratora

Moderatorzy: Moherowy Fighter, gawrion

Moherowy Fighter
Posty: 85
Rejestracja: czw maja 14, 2009 10:20 pm

Re: Jak nagłaśniać Integratora?

Postautor: Moherowy Fighter » pt maja 29, 2009 12:41 pm

gawrion pisze:O kurcze.. Zaszłości zaszłościami, ale to jest napisane tak, jakby faktycznie A.Ścios był pewien tego co pisze. Nie wiem do końca o kogo może chodzić. Gdyby to była prawda, to szkoda mi wszystkich wartościowych osób, które mogą być zagrożone taką działalnością. W tym kontekście przypominają mi się wszystkie wrogie działania prowadzone przeciwko niepoprawnym i naszym inicjatywom (szczególnie w pamięci pozostało storpedowanie pewnej możliwości związanej z niepoprawnym radiem - o tyle jest to istotne, że szczegóły były trzymane względnie w tajemnicy i bm24 nie powinno tak sobie wiedzieć o tym - ktoś musiał sprawę monitorować.) Pojawia mi się w głowie jeszcze sporo pytań, na które nie będę miał być może odpowiedzi. Czy ostatni konflikt na bm24 to też efekt działalności jakiegoś agenta czy raczej przyziemna walka o władzę? Jeśli np działalność tego kogoś była rejestrowana przed ostatnim podziałem to pojawia się pytanie czy ten agent został na bm24 czy poszedł do inicjatywy blogpress.pl? Może warto zapytać wprost A. Ściosa kogo ma na myśli? Ciekawe informacje ;/

Przepraszam, że jest to moja pierwsza wypowiedź odnośnie integratora i całkowicie offtopowa jakby się mogło wydawać. Sam kilkukrotnie proponowałem integrację prawicy wg troszkę innej koncepcji (hierarchicznej, federacyjnej - jako związek stowarzyszeń/zrzeszeń społeczności). Śledzić, śledzę inicjatywę ale nie mam czasu na dokładne analizy i sensowne propozycje. Znajdę troszkę więcej czasu to napisze jak ja widzę pragmatyczną integrację prawicy w necie.


Ależ absolutnie nie jest off-topowa. Wiesz, o tym, że takie bądź tym podobne zagrożenia mogą występować, i przypuszczalnie występują, to ja jestem tego świadom. Zresztą u siebie w blogu odpowiedziałem Danzowi:

Ja rozumiem, że służby. Ino prościej jest bądź to zorganizować jakiś jeden "okręg flagowy" i za jego pomocą kontrolować całe środowisko albo go umiejętnie przejąć. Co na jedno wychodzi. I tak... mamy "krewnych i znajomych Królika", którym jest mjr Królik.


No, ale jak tak dalej to będzie trwało, to prawica szans na integrację nie będzie miała w zasadzie nigdy. Przytoczę, to co Darski1 napisał:
(...) Ludzie prawicy, jeśli już coś osiągną fuksem czyli na skutek błędów przeciwnika a nie swojej działalności, to 90 proc. czasu poświęcają na wzajemne zwalczanie się. X wykańcza Y, bo ten nie może mieć większych wpływów niż on, biegnie więc do Wybiórczej albo krzyczy, że Y czegoś nie można zrobić, bo Wybiórcza będzie wrzeszczała i poniesiemy starty. Y zostaje osłabiony odsunięty, inicjatywa zniszczona. Kiedy już X wykona zadanie Wybiórcza wykańcza go, bo jest niepotrzebny i tak w koło Macieju. Ludzie prawicy nie chcą nic zmienić tylko istnieć i najważniejsze żeby inni ludzie prawicy nie istnieli. Nie ma żadnego zespołu o wspólnych celach. Są tylko małe antyukładziki zażarcie walczące z sobą nawzajem, nie rozumiejąc, że za chwili wszyscy przestaną istnieć. Po drugiej stronie bezpieka pilnuje żeby był porządek, bo jak nie, to koniec, żadnych gescheftów. Brak woli walki, kunktatorstwo, brak zdecydowania i najważniejsze, żeby mnie wreszcie Ubekistan pokochał, zrobię wszystko - to są myśli przeciętnego działacza prawicowego. Czasem mam wrażenie, że gdyby ich zechcieli po drugiej stronie, to poczołgaliby się tam Co ci ludzie robią na po antykomunistycznej stronie barykady?

http://rybitzky.salon24.pl/107495,wazni ... nt_1444672
Darski1 pisze
Po drugiej stronie bezpieka pilnuje żeby był porządek...
Ciekaw jestem, czy tylko "po drugiej stronie".

P.S. Zapewne moja odpowiedź Darskiemu nie została niezauważona przez jakkolwiek zwącą się prawicę.

Awatar użytkownika
danz
Posty: 475
Rejestracja: czw lut 12, 2009 10:07 pm

Re: Jak nagłaśniać Integratora?

Postautor: danz » pt cze 19, 2009 7:27 pm

Widzę, że projekt stanął w miejscu....
:(

No cóż...
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Hun
Posty: 362
Rejestracja: pt lut 13, 2009 9:04 am

Re: Jak nagłaśniać Integratora?

Postautor: Hun » pt cze 19, 2009 9:52 pm

nagłaśniać CO?

nie ma założeń technicznych, nie ma schematów działanie, nie ma współpracy z innymi portalami... jest to, co zawsze... bicie piany i gów...o w rezultacie...

Moherowy Fighter
Posty: 85
Rejestracja: czw maja 14, 2009 10:20 pm

Re: Jak nagłaśniać Integratora?

Postautor: Moherowy Fighter » sob cze 20, 2009 1:15 am

Hun pisze:nagłaśniać CO?

nie ma założeń technicznych, nie ma schematów działanie, nie ma współpracy z innymi portalami...


Miało to wszystko powstać w trakcie dyskusji.

Hun pisze:jest to, co zawsze... bicie piany i gów...o w rezultacie...


Tak, to należy zawsze przyjąć jako wyjściowe kryterium brzegowe... w rezultacie. Ale... temat, myślę, jeszcze nie umarł. Niedługo go wskrzeszę...

wladek851
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 14, 2011 11:51 am

Re: Jak nagłaśniać Integratora?

Postautor: wladek851 » wt lis 15, 2011 9:05 pm

Moherowy Fighter pisze:
Kuki pisze:no tak, ale lepiej jest proponować konkrety -
czyli na początek wyznaczyć wąskie pole współdziałania w jakimś określonym celu.
czy to nie sprawia Ci kłopotu? spróbuj


Kuki, czy czytałeś to, co ja napisałem w "KIIP - Zasada", a szczególnie część poświęconą alertom oraz inicjatywom/akcjom/działaniom/przedsięwzięciom?
http://www.niepoprawni.pl/blog/625/kiip-–-zasada

To nie są konkrety może? To jest, jak sądzę "instrukcja postępowania" (procedura) w sytuacji np. co zrobić, gdy jakiś wściekły gnom rozpieprzy Niepoprawni.pl. Co zrobić, gdy Niepoprawni.pl wpadną na pomysł pikietowania Dziennika w proteście przeciwko zaszczuwaniu Kataryny i całej rzeszy blogerów. Do cholery, tak twórcza prawica jeszcze o tym nie pomyślała, by przed siedzibą Dziennika zrobić pikietę/happening z jakąś klatką, jako rekwizytem, w której zamknięto by niebłogonadiożną Katarynę? Podobnie, jak miało to miejsce przed sejmem. Albo zainscenizować wywożenie Kataryny na białe niedźwiedzie z jakimiś rekwizytami w rodzaju komputera itp. itd. Lewactwo i/lub leberalstwo 48 godż. po wybuchu takiej afery miałoby już kilka takich akcji w fazie wdrożenia. A tutaj się rozmamła, rozwadnia, zablebla koncepcje z pytaniem o konkrety. Mam dać konkret dotyczący inicjatywy/akcji/działaniom/przedsięwzięciom? Proszę:

W w/w przypadkach w mocy pozostaje założenie o istnieniu w strukturze pięciu „klastrów”. Do pewnego stopnia będzie również wykorzystywany mechanizm współdziałania, jaki ma miejsce w przypadku zagrożeń/sytuacji krytycznych.

Przypuśćmy, że K1 wpada na pomysł przeprowadzenia jakiejś inicjatywy/akcji/działania/przedsięwzięcia. W warunkach szkieletowej sieci rozproszonej może, za pomocą wszystkich dostępnych kanałów komunikacji, zainteresować tym bądź to wszystkie „klastry” znajdujące się w strukturze bądź, jeżeli nie ma takich możliwości, kilka z nich.

Przyjmijmy ten drugi przypadek. Pomiędzy K1 a, dajmy na to dwoma innymi K, ma miejsce wymiana poglądów i informacji na ten temat. W tym czasie dochodzi do ustalenia dlaczego dany podmiot takie lub inne działanie/akcję proponuje, czemu ma to służyć, jak intensywne (oraz/lub ekstensywne) ma to być, jak długo to ma trwać, w co ma to się przekształcić, czy ma być jednorazowe (czy też ma się powtarzać) oraz jaki ma mieć zakres/zasięg. W trakcie takich ustaleń mogą nastąpić jakieś modyfikacje związane z daną inicjatywą/akcją/działaniem/przedsięwzięciem obejmujące swoim zakresem wszystkie bądź niektóre z powyższych zmiennych. Niewykluczone, że któryś z „klastrów” może odmówić przystąpienia do takiej inicjatywy/… bądź uzależnić swoje przystąpienie od jej modyfikacji. Proces wypracowywania wspólnej płaszczyzny trwa dopóki, dopóty zainteresowane „klastry” podejmą ostateczną decyzję o przystąpieniu do sprawy. W takim porozumieniu powinno zawierać się to: kto i za co odpowiada, kto bierze na siebie rolę koordynującą, jakie środki wspierające zostaną użyte, jakie kanały komunikacji zostaną wykorzystane jako podstawowe (a jakie jako rezerwowe), w jaki sposób dana inicjatywa/… będzie ubezpieczana, do jakiej grupy docelowej ma być skierowana, jak długo ma trwać, czy ma się powtarzać i inne. Trzeba zaznaczyć, że ten etap powinien stopniowo stawać się publiczny, zaś całkowicie taki charakter przyjąć wówczas, gdy „klastry” wypracują w sprawie porozumienie. Chodzi o to, by na etapie wykluwania się koncepcji nie została ona zdezawuowana, zdyskredytowana i storpedowania przez różnorakie złośliwe gnomy, których celem jest dezintegracja środowiska prawicy. Etap ten wcale nie zamyka drogi pozostałym „klastrom” do przyłączenia się do danej inicjatywy/…, jednakże wypracowane porozumienie stanowić powinno wspólny dorobek, wobec którego inni uczestnicy powinni się orientować, i na podstawie którego miałyby być czynione dalsze ustalenia co do ich przystąpienia. Po zamknięciu wypracowywania porozumienia, poszerzonego o pozostałe „klastry”, dana inicjatywa/… powinna zostać przedstawiona publicznie celem zebrania uwag, głosów krytycznych lub innych przydatnych informacji. Głosy użytkowników, skupionych w obrębie danych „klastrów”, powinny, jeśli są merytorycznie uzasadnione, zostać przyjęte i jeśli byłoby to racjonalne wpływać na przekształcenie pierwotnej koncepcji w takim kierunku, by uwzględnione były racje projektodawców jak i opinii publicznej.

Po przedyskutowaniu danej inicjatyw/… wewnątrz danych środowisk jak i pomiędzy nimi powinno nastąpić jej wdrożenie. W ramach Integratora winna być ona ciągle pilotowana aż do jej zakończenia. Z tą chwilą powinno, podobnie jak w przypadku alertów, mieć miejsce wspólne wypracowanie wniosków oraz zarchiwizowanie (tzn. początku, przebiegu i wniosków) danej inicjatywy/….



Co tu jest może NIE-KON-KRET-NE-GO? :evil:

Są wiarygodne przecieki o zamiarze totalnego canzurowania internetu .Może w tej materii pokazmy integratora Za kilka dni organizuję wysyłanie protestów do Kanc URM wysłanie 100000 meili z protestami da im popalić . Akcja takich meili do wyd ZNAK w sprawie grossa dala wynik 50000 meili a dyr wyd p Wożniakowski strasznie rozpaczal ze zablokowaliśmy pocztę e-mail . Czas zakończyć dywagacje teoretyczne a działaniu powstaną ,,zasady"
wladek851


Wróć do „Forum Integratora”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron