Pomysły

Forum projektu Integratora

Moderatorzy: Moherowy Fighter, gawrion

Awatar użytkownika
MarkD
Posty: 513
Rejestracja: czw lut 12, 2009 7:22 pm

Re: Pomysły

Postautor: MarkD » sob maja 23, 2009 8:25 pm

To znajdź kogoś innego kto nagra.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart


Moherowy Fighter
Posty: 85
Rejestracja: czw maja 14, 2009 10:20 pm

Re: Pomysły

Postautor: Moherowy Fighter » sob maja 23, 2009 10:27 pm

MarkD pisze:To znajdź kogoś innego kto nagra.

Nie za bardzo mam jak, zaś tłumaczenie tego byłoby zbyt zawiłe.

Jacyl
Posty: 16
Rejestracja: śr mar 18, 2009 10:48 pm

Re: Pomysły

Postautor: Jacyl » ndz maja 24, 2009 11:04 pm

Wystarczy, że trochę popracujesz nad zmianą głosu, są do tego urządzenia.
Jeżeli chodzi zaś o pomysły to może jako pierwszy dać "Program z podziałem na podstawowe części jak gospodarka, kultura, oświata itd.". To może być dobre pole do stworzenia jednolitego programu dla prawicy.
-----------------------------------------------------------
"Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

Moherowy Fighter
Posty: 85
Rejestracja: czw maja 14, 2009 10:20 pm

Re: Pomysły

Postautor: Moherowy Fighter » pn maja 25, 2009 12:47 am

Jacyl pisze:Wystarczy, że trochę popracujesz nad zmianą głosu, są do tego urządzenia.

Może by się udało.

Jacyl pisze:Jeżeli chodzi zaś o pomysły to może jako pierwszy dać "Program z podziałem na podstawowe części jak gospodarka, kultura, oświata itd.". To może być dobre pole do stworzenia jednolitego programu dla prawicy.

Holahola... nie tak szybko. Narazie jest projekt stworzenia sprawnego i funkcjonalnego narzędzia dla prawicowej cyberprzestrzeni. Jak się sprawdzi w tym zakresie, to można to będzie obudowywać znacznie szerszą i pojemniejszą treścią mianowicie tą, o której mówisz. To jest kwestia nabrania umiejętnosci zespołowego (zintegrowanego) zdobywania mostów itp., a jak to się opanuje, to w dalszej kolejności będą zdobywanie miast, pasm górskich, akwenów itd.

Jacyl
Posty: 16
Rejestracja: śr mar 18, 2009 10:48 pm

Re: Pomysły

Postautor: Jacyl » pn maja 25, 2009 9:11 pm

No dobra to pomyśl na początek jak tą zasadę (sądzę że słuszna) przełożyć na język polski dla osoby takiej jak ja, która nie do końca pojęła to co napisałeś w swoim blogu. Może to być w dwóch trzech zdaniach bez rysunków i opisów np. Integrator jest to połączenie sił wszystkich aktualnie rozproszonych osób o poglądach prawicowych. Celem tego jest ... A robimy to tak ....
-----------------------------------------------------------

"Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

Moherowy Fighter
Posty: 85
Rejestracja: czw maja 14, 2009 10:20 pm

Re: Pomysły

Postautor: Moherowy Fighter » pn maja 25, 2009 11:16 pm

Jacyl pisze:No dobra to pomyśl na początek jak tą zasadę (sądzę że słuszna) przełożyć na język polski dla osoby takiej jak ja, która nie do końca pojęła to co napisałeś w swoim blogu. Może to być w dwóch trzech zdaniach bez rysunków i opisów np. Integrator jest to połączenie sił wszystkich aktualnie rozproszonych osób o poglądach prawicowych. Celem tego jest ... A robimy to tak ....

Jacyl, OK. Postaram się zrobić wersję skróconą, zaś jeśli chodzi o całość koncepcji to jest pokazana głębiej i szerzej.


Wróć do „Forum Integratora”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron