kiedy wojna z sowietami

Witamy serdecznie na forum niepoprawni.pl
nixon 75
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 11, 2011 11:43 pm

kiedy wojna z sowietami

Postautor: nixon 75 » sob mar 12, 2011 12:31 am

Witam-nie wiem czy wy ale ja mam nieodparte wrażenie że historia zatacza właśnie kółeczko,którego pętle zarzuca nam na karki...wtedy chcieli korytarza-teraz ciągną rury przez Bałtyk,wtedy były prowokacje na śląsku teraz oskarżenia ZBIR o budowanie nastrojów na Białorusi-i ta ruska nieudolność rodem,, z 17 mgnień wiosny,,..co oni sobie wyobrażali,że powiedzą jakiś frazes o pilotach pijakach i my w to uwierzymy?!Traktują wszystko swoją miarą..a może Smoleńsk to też prowokacja mająca na celu podział polskiego społeczeństwa i sprawienie że rzucimy się sobie nawzajem do gardeł?-przecież pierwsza krew została już przelana-W łodzi,pod krzyżem,w tajemniczych morderstwach tj jak Wróbla..Wszystko po to by usprawiedliwić prewencyjny atak podyktowany potrzebą zabezpieczenia interesów ZBIR na terenie naszego kraju.Nowa doktryna wojskowa jak najbardziej to dopuszcza..a nasi sojusznicy,ci bierni homoseksualiści już widzę jak pędzą na spotkanie tym zwierzakom ze specnazu o mongolskich twarzach kałmukom co lepiej jedzą przy pomocy bagnetu niż widelca..Zapraszam was do oceny-czy zbliża się konflikt zbrojny z sowietami,jak oceniacie nasze szanse(bo musimy wygrać),czy w obecnych czasach wielu inności jesteśmy w stanie być żołnierzami ,którzy staną wrogom ojczyzny na ich drodze..pozdrawiam

Wróć do „Forum powitalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości