Bestialski gwałt na dziennikarzu

Witamy serdecznie na forum niepoprawni.pl
Centus
Posty: 3
Rejestracja: śr mar 02, 2011 1:46 pm

Bestialski gwałt na dziennikarzu

Postautor: Centus » śr mar 02, 2011 3:34 pm

Przeczytałem w ostatni łykent kilka różnych „bulwersujących” njusów i chciałbym na ich temat pogaworzyć.
Na początek przerażająca historia o niejakim Arabskim, który w bestialski sposób zgwałcił dziennikarza PAP-a. Ten zdegenerowany człowiek zakazał mianowicie oddanemu pracownikowi mediów, za pośrednictwem jego kapo-nadzorcy (szefa PAP-a) zadać premierowi w czasie wizyty w Izraelu pytania o reprywatyzację w Polsce. Nie chcę wdawać się ocenę takiego zabiegu ręcznego sterowania prasą, bo sam mam w tej sprawie wątpliwości, ale głęboko oburzonym chcę uświadomić, że we wszystkich prywatnych mediach takie praktyki to jest norma. Dziennikarze z różnych prywatnych tytułów, którzy teraz leją krokodyle łzy nad losem „sponiewieranego” kolegi, takie same praktyki stosowane wobec nich dyskretnie przemilczają. Gwałt podnoszą pewnie dlatego, aby odreagować upokorzenia, których na co dzień doświadczają i poczuć się szlachetnymi. Zwykły mechanizm wypierania ze świadomości spraw nieprzyjemnie uciskających.
Jak powiedziałem, nie to jest dla mnie ważne. Cała ta medialna wrzawa zostawia na boku fundamentalne pytanie, którego żaden z naszych, pożal się Boże, polityków nie ośmieli się publicznie postawić, a mianowicie co Izrael ma do majątków pozostałych po obywatelach polskich żydowskiego pochodzenia? Jeżeli żyją ich spadkobiercy, to mogą dochodzić swoich słusznych praw przed polskim sądem, jeżeli nie, to majątek należy do państwa polskiego. Tak jak majątek po każdym bezpotomnie zmarłym obywatelu polskim, bez względu na etniczne pochodzenie. Nie ważne czy jest on z pochodzenia Polakiem, Niemcem, Rosjaninem, czy Peruwiańczykiem. Chucpa judaika! Następne państwo, po Watykanie, które wyciąga łapy po nasze.
Nie jestem antysemitą, tak jak nie jestem ruso, germano, czy romofobem i właśnie dlatego uważam, że takie pytania powinno się stawiać otwarcie i oczekiwać na nie rzeczowej odpowiedzi, a nie propagandowej nagonki, stygmatyzującej pytającego.
Przy okazji, jak jestem przy temacie stosunków polsko-żydowskich, co do których jestem zwolennikiem takiego rozwiązania, aby były jak najlepsze, to pozwolę sobie przypomnieć niedawne publiczne okazanie złotych zębów Grossa.
Każdy człowiek, który popełni rzecz niegodną powinien być potępiony, bez względu na narodowość. Nie mam zamiaru bronić jakiegoś bydlaka, tylko dlatego, że jest moim rodakiem (podobnie jak nietrzeźwego generała, tylko dlatego, ze jest polski). Statystycznie ilość ludzi niegodnych tego miana jest na pewno taka sama wśród Polaków, Izraelitów, Francuzów, czy Chińczyków. I dlatego mój sprzeciw budzą wszelkie prymitywne uogólnienia. I dają przekonanie graniczące z pewnością, że tak naprawdę cel zamierzony jest inny, niż ten który nam sugerują, podając go na talerzu. Jerzy Urban, który oficjalnie i publicznie przyznaje się do swego żydowskiego pochodzenia w komentarzu do tej sprawy napisał m.in.: „Pojmuję po co ten krzyk o „Żniwa”, ale nie rozumiem o co on. I tak umarłym już Żydom złote zęby są tak potrzebne, jak ministrowi Bartoszewskiemu kondom.” Diagnoza, jak to u Urbana, podana w sposób brutalny i prowokacyjny, ale nie można jej zbyć przy pomocy zastosowania wytrychu pod nazwą „wiadomo kto to pisze. Goebbels stanu wojennego”.
Pan Gross w swoich publikacjach bije się tylko w cudze piersi, o własnych zapominając. Gdyby zastosować jego metodę to należałoby przypomnieć gorliwy udział niektórych Żydów w eksterminacji swoich rodaków.
Przytaczam za Wikipedią: Jedna z najsłynniejszych żydowskich myślicielek XX wieku Hannah Arendt w 1963 roku wystąpiła w książce „Eichmann w Jerozolimie” z dramatycznym oskarżeniem przeciw Judenratom. Twierdziła, że bez ich udziału w rejestracji Żydów, koncentracji ich w gettach, a potem aktywnej pomocy w skierowaniu do obozów zagłady zginęłoby dużo mniej Żydów ponieważ Niemcy mieliby więcej kłopotów z ich spisaniem i wyszukiwaniem. W okupowanej Europie naziści zlecali funkcjonariuszom żydowskim sporządzenie imiennych wykazów wraz z informacjami o majątku. Zapewniali oni także pomoc żydowskiej policji w chwytaniu i ładowaniu Żydów do pociągów transportujących do obozów koncentracyjnych
W swojej książce Arendt napisała: „Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej tej ponurej historii”.
Jak widać prawda ma różne oblicza, nie tylko pana Grossa. Tylko czemu rozdmuchiwanie tych spraw ma służyć, poza oczywiście kasą dla pomysłowego autora i wydawnictwa. Przecież nasi rodacy żydowskiego pochodzenia są także spadkobiercami naszej tysiącletniej, narodowej historii. Czy dla prymitywnego geszeftu można różnić Polaków. Chyba, że komuś zależy na sztucznym wywołaniu nastrojów antysemickich, ale o taką perfidię ani autora, ani wydawnictwa nie podejrzewam. Na pewno kierowali się innymi, niewątpliwie szlachetnymi racjami, których mój mały rozumek nie pojmuje.
Miała być mieszanka, ale jak się okazuje mam kłopoty z autodyscypliną, tak więc o innych sprawach napiszę w najbliższym czasie.


Centus

Yoko200
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 03, 2011 1:33 pm

Re: Bestialski gwałt na dziennikarzu

Postautor: Yoko200 » ndz maja 22, 2011 5:45 am

Chrzescijanom nie sa potrzebne do wiadomości żydowskie zabobony i bajki wymyślone przez żydow i zapisane w Talmudzie, który uchodzi u żydow za „pismo świete”, w ktorym „nie-zydow” (gojow) żydzi nazywaja „bydlem”, ktore żyd moze okraść, oszukać lub zabić i nie ponosi za to kary – Sanhedrin 57a i 57b.
W innym miejscu Talmud podaje, ze Matka Jezusa była „prostytutka”, a o Jezusie, że był „oblakany i niespelna rozumu” oraz ze:
„Przebywa w piekle i gotuje sie w goracych odchodach” – Gittin 57a.
To po prostu sa chore wymysly zydow i plucie na chrzescijanskie swietosci !
Zadawanie sie z „dziecmi diabla” (zlem) jest wbrew nauce Jezusa Chrystusa, a tolerowanie „zła” jest przyzwoleniem na jego dzialanie, ktore w konsekwencji opanowuje i niszczy czlowieka.
Polakow trzeba uswiadomic, ponieważ pierze im mózgi libertynska propaganda i zabija w nich: POLSKOŚĆ I WIARE W JEZUSA CHRYSTUSA, zastepujac je: LIBERTYNIZMEM, EKUMENIZMEM, JUDAIZMEM i innymi bzdetami wymyslonymi przez wszelkiej maści „autorytety”.
Sądzą i rządzą - znowu nie jesteśmy u siebie :roll:


Wróć do „Forum powitalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron