Czy teraz przyjmiecie mnie do waszego grona?

Witamy serdecznie na forum niepoprawni.pl
konsternacja
Posty: 2
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 12:49 am

Czy teraz przyjmiecie mnie do waszego grona?

Postautor: konsternacja » pn lut 28, 2011 3:18 pm

Jestem dumna z tego, że jestem prawdziwą Polką, patriotką i katoliczką. Cieszę się, ze w Polsce są tacy ludzie jak Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz czy ojciec Tadeusz Rydzyk. Dzięki nim istnieje jeszcze nasza kochana Polska! Tylko Radio Maryja, TV Trwam, Nasz Dziennik i Gazeta Polska to jedyne prawdziwe polskie media, które mówią prawdę o Polsce i ludziach rządzących, którzy niszczą nasz kraj! Dzięki Naszemu Dziennikowi dowiedzieliśmy się, że zamach pod Smoleńskiem jednak przeżyły 3 osoby. Świadczą o tym karetki na sygnale na miejscu zamachu. Dowiedzieliśmy się, ze nie wszyscy zmarli w tym samym czasie. Dowodem są akty zgonów. Tylko te media poinformowały nas, że ofiary zamachu dzwonili z Smoleńska do swoich rodzin! Dlatego za tą prawdę próbuje się zniszczyć Jarosława Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza czy ojca Tadeusza Rydzyka a także niewygodne dla władzy media-Radio Maryja, TV Trwam Nasz Dziennik i Gazeta Polska! My prawdziwi Polacy, patrioci i katolicy nie damy się zniszczyć. Dowiemy się kto stoi za zamachem na najlepszego Prezydenta w historii Polski-Lecha Kaczyńskiego!
:))))

Wróć do „Forum powitalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości