Docenic Kiszczaka

Witamy serdecznie na forum niepoprawni.pl
jozkrak
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 17, 2010 5:28 pm

Docenic Kiszczaka

Postautor: jozkrak » śr mar 17, 2010 10:49 pm

KIedy probowalem na salonie24.pl umiescic tekst krytykujacych braci Kaczynskich i PIS oraz pokazujacy , ze nie ma miedzy nimi zadnej roznicy dzielaca ich od pozostalych partii, tekst ktory umiescilem o godz 13.04 ukazal sie o godzinie 4.31 rano, czyli 8 i pol godz wczesniej niz skonczylem go pisac. Poniewaz wczesniej zauwazylem znikajace teksty, zwlaszcza dotyczace zwiazkow zydowstwa z komunizmem, uznalem ze jest to ingerencja cenzorska i dlatego na powitanie poegnalem sie. Mysle ze ludzie mieszkajacy w Polsce, reprezentujacy poglady patriotyczno-niepodleglosciowe, popelniaja blad, widzac w Kaczynskich i w PIS-ie jedyna nadzieje i obroncow tradycji niepodleglosciowej. Moim zdaniem wyglada to nieco inaczej.Poniewaz mieszkam poza krajem pare ladnych lat, wiec patrze na sprawy Polski z boku i jestem wolny od wewnetrznych rozgrywek i rozterek jekie towarzyszyly mi kiedy bylem w kraju.Wierzylem Kaczynskim i PIS do momentu zablokowania lustracji przez prezydenta Kaczynskiego. Pamietam kiedy bylem na spotkaniu z nim podczas jego pobytu w USA, jak mowil ze lustracja jest kamienem wegielnym do reform w kraju i jesli sejm i senat ja uchwali, to on ja natychmiast podpisze. Poniewaz ja zablokowal, dlatego osmielilem nazwac sie go oszustem i cwaniaczkiem, takim samym jak Walesa i Kwasniewski. Kazdy w Polsce mowi mi ze prawda jest bardzo zlozona, ze wyciagam zbyt pochopne wnioski. Osobe ktora cos obiecuje, a nie dotrzymuje, nazywa sie oszustem. Tak czy nie?. NIe dzielmy wlosa na czworo. Od czasu istnienia PC, Kaczynski z pomoca mediow i ukladu magdalenowego, monpolizuje prawa strone sceny politycznej. Poniewaz jest on dla ukladu przewidywalny czyli bezpieczny. Niewazne w jaki sposob sie go krytykuje, wazne jest to ze sie krytykuje tylko PIS. W swiadomosci PIS pozostaje jako jedyna partia opozycyjna. O innych partiach na prawej stronie mass media mowia bardzo rzadko. Dlatego nie masz wyborco innej alternatywy-media podsuwaja ci wlasnie tylko PIS jako jedynego reprezentanta patriotyczno-niepoleglosciowego. Glosuj tylko na PIS, inaczej twoj cenny glos bedzie zmarnowany. Mysle ze kiedy Lech Kaczynski zablokowal przeprowadzenie lustracji, obawial sie ze gen Kiszczak moze pozbawic go monopolu na prawej stonie powolujac i promujac nowa partie prawicowa ze swoich agentow. Problem danych wrazliwych m.in. sen Piesiewicza byl problemem zastepczym. Chodzilo o zapewnienie monopolu Kaczynskiemu na prawej stronie sceny politycznej. Zablokowanie lustracji zapoczatkowalo likwidacje IPN w takiej formie, jaka jest obecnie. Prosze zauwazyc jak glosuje PIS. Kiedy wie ze jego projekt i tak przegra to glosuja zgodnie z wola wyborcow. Widzicie robimy co mozemy, ale nie mamy wystarczajacego poparcia. Natomiast znamienne jest zachowanie PIS w zwiazku ze skandalem Piesiewicza. Czy ktorys z poslow czy senatorow PIS zapytal publicznie czy aby senator Piesiewicz nie byl szantazowany przez jakies mafie i obce wywiady. Czy ktorys z nich zarzadal sledztwa w tej sprawie. Ograniczono sie tylko do uchwaly potepiajacej by pozniej isc do sejmowego saloonu i pic wodke z pozostalymi partiami. Przeciez obowiazek spelnili. Lustracja bylaby poczatkiem konca okraglego stolu i ukladow magdalenkowych. Za tymi demokratycznymi zmianami stoi gen. Kiszczak, ktory przez ponad dwadziescia lat kreuje polska scene polityczna jak chce, trzymajac zelazna reka swoich agentow. Potrafil calkowicie ubezwlasnowolnic kosciol, rozgrywajac episkopat swoimi agentami wedlug swojej woli. Upublicznienie list wszystkich agentow byloby poczatkiem konca ukladu magdalenkowego, ale tez bylby to koniec partii beneficjentow jak SLD,PSL, PO,i PIS. Dlatego w interesie tych partii, uklad magdalenkowy jest dla nich dobrodziejstwem ze szkoda dla Polski i jej obywateli. Szkoda tylko ze gen. Kiszczak swoja skutecznosc poswiecil dla sluzenia innej sprawie niz dobro Polski.

Wróć do „Forum powitalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości